Logo

mita_logo_modulis.jpg
  • MITA logotipas atstovauja ir įkūniją visą agentūrą, jos tikėjimą, patirtį, sugebėjimus ir siekius.
  • Pagrindinis MITA grafinės simbolikos elementas yra MITA logotipas, kurį sudaro žodis „mita“, stitlizuotas kinetiką simbolizuojantis elementas, kuris, siekiant „suminkštinti“ grafinių masių kontrastą, yra atskirtas vertikalia linija.
  • Grafinio elemento forma simbolizuoja kompleksiškumą, įvairiapusiškumą ir darną. Perepektyvinis plokštumų kompozicijos vaizdas bei jų kintama spalva siejama su dinamiškumu, gyvybingumu ir energija.
  • Žodis „mita“ logotipe užrašytas možosiomis raidėmis. Grafine prasme, mažosios raidės reiškia artimesnį santykį su vartotoju, dėmesį ir atvirumą kuriant ilgalaikius ir patikimus santykius. Aiški ir lengva šrifto garnitūra dar aiškiau formuoja specialisto/patarėjo toną logotipe.
  • Mėlyni atspalviai identiteto grafikoje dažniausiai yra naudojami kai yra norima pabrėžti patikimumą, gebėjimą suvaldyti rizikas, atsakomybės jausmą.

MITA logotipas [.ai] [.eps] [.png] [.jpg]

MITA logotipo prezentacija 

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.