Perkančiųjų organizacijų skelbimai

KVIETIMAS
PATEIKTI PASIŪLYMĄ PRIETAISO,
KURIUO IŠGRĘŽIAMI IŠ GRINDINIO NEREIKALINGI KELIO ŽENKLAI SU VISU STOVU, IKIPREKYBINIAME PIRKIME

Pasiūlymai pateikiami  iki 2016 m. spalio 27 d. 10 val. 00 min. el. paštu, adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informuojame, kad dalyviai savo pasiūlymus, pasirašytus elektroniniu parašu, gali pateikti tik el. paštu, adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Pasiūlymai, pateikti popierine forma arba ne perkančiosios organizacijos nurodytomis el. priemonėmis, bus atmesti kaip neatitinkantys pirmiau minėtų pirkimo dokumentų sąlygų.

DOKUMENTAI

Kvietimas
DĖL PASIŪLYMŲ TEIKIMO ŽVALGO STEBĖJIMO SISTEMOS DIENA/NAKTIS SUKŪRIMO PASLAUGŲ IKIPREKYBINIAM PIRKIMUI

Krašto apsaugos ministerija skelbia kvietimą teikti pasiūlymus Žvalgo stebėjimo sistemos diena/naktis sukūrimo paslaugų ikiprekybiniam pirkimui.

Problema ir ikiprekybinio pirkimo tikslas:

Užsienio šalys ir kompanijos besispecializuojančios žvalgybos įrangos gamyboje ir vystyme neperduoda ir neparduoda naujausių technologijų trečiosioms šalims ir rinkoje galima įsigyti tik senesnės kartos įrangos, kuri mūšio lauke nebūtų pakankamai efektyvi. Rinkoje esantys produktai netenkina Lietuvos kariuomenės poreikių. Yra žinoma, kad dabar egzistuoja naujos technologijos leidžiančios žvalgybos įrangai pasiekti geresnes charakteristikas nei oficialiai būtų galima įsigyti rinkoje. Taip pat nėra vieno įrenginio, atliekančio kelių prietaisų funkcijas, kuris galėtų būti pakankamai lengvas, pernešamas ir užtikrinti objektų stebėjimą įvairiais režimais. Egzistuoja atskiri prietaisai atliekantys atskiras funkcijas, tačiau viename prietaise jos nėra apjungtos ir integruotos. Lietuvos kariuomenės poreikiams patenkinti reikėtų sukurti vieną žvalgo prietaisą, leidžiantį kariui stebėti aplinką dieną ir naktį, įvairiomis klimato sąlygomis ir režimais, kuris būtų patogus naudoti, transportuoti ir kurio techninės charakteristikos padėtų įgauti pranašumą kovos lauke.

Galimi teikėjai:

  • mokslo ir studijų institucijos;
  • įmonės.

Visų ikiprekybinio pirkimo etapų bendra trukmė – iki 29 mėn.

Pirkimo biudžetas – 999 900 Eur

Pasiūlymai teikiami iki 2016 m. rugsėjo 20 d. 

Svarbūs dokumentai

Atkreipiame dėmesį, kad yra patikslintas Pirkimo sąlygų 2 priedas (lentelė „Pasiūlymo kaina su pridėtinės vertės mokesčiu (pasirenkamas etapas)“).

Procedūros

(2016-10-07) Įvertinus pasiūlymus pagal techninius ir kainos vertinimo kriterijus, pagal galutinį įvertinimo balą sudaryta pasiūlymų vertinimų eilė:

Eil. Nr.

Dalyvio pavadinimas

1

UAB „Brolis semiconductors“

2

UAB „Primecom“

3

UAB „Elintos matavimo sistemos“

4

UAB „AIZ“

5

UAB „Belam LT“

6

UAB „Dicto Citius“

Kontaktinis asmuo:

Inesa Cinelytė
KAM Ginkluotės ir valdymo sistemų departamentas
Mokslo ir technologijų skyriaus vyr. specialistė
tel (8 5) 210 3858
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.