Vertinimas

Ekspertiniam vertinimui atlikti perkančioji organizacija teikia šiuos dokumentus:

Ekspertinis vertinimas atliekamas pagal patvirtintą formą.

Vertinama ar planuojamas vykdyti pirkimas atitinka ikiprekybinio pirkimo požymius, t. y. vertinama ar laikomasi principų:

  • inovatyvumo – ikiprekybinis pirkimas turi būti vykdomas tik tada, kai įsitikinama, kad rinka negali patenkinti esamo poreikio;
  • konkurencingumo – ikiprekybinio pirkimo metu siekiama užtikrinti konkurenciją tarp dalyvių;
  • rizikos ir naudos pasidalijimo – ikiprekybiniame pirkime dalyvaujantys subjektai turi būti suinteresuoti šio proceso rezultatyvumu, todėl ikiprekybinio pirkimo nauda ir rizika turi būti dalijamasi pagal rinkos sąlygas; sumokėta kaina visiškai atitinka perkančiosios organizacijos gautos naudos rinkos vertę ir dalyvio prisiimtą riziką;
  • vertės už pinigus – vertinant dalyvių pasiūlymus ir jų ikiprekybinio pirkimo metu suteiktų MTEP paslaugų rezultatus, dėmesys turi būti skiriamas didžiausią pridėtinę vertę kuriantiems pasiūlymams už pagrįstą kainą.

! Nurodyti dokumentai teikiami el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (pdf ir docdocx formatu) arba registruotu laišku Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai adresu A. Goštauto g. 12-219, LT-01108 Vilnius. 

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.