• Pradžia
  • Tarptautinės programos
  • BSR Inovacijų ekspresas

BSR Inovacijų ekspresas

Baltijos jūros regiono programos „BSR Stars“ finansavimo priemonė „Inovacijų ekspresas“ (toliau – Inovacijų ekspresas) – tai priemonė, kuri skatina įmonių tarptautiškumą, pasinaudojant klasteriais ar įmonių tinklais.

Priemonė skirta vystyti tarptautinį bendradarbiavimą, kompetencijos kėlimą jungiantis į tarpsektorinius įmonių tinklus, skatinti skirtingų institucijų – verslo, mokslo, viešųjų ir kt. ryšių palaikymą, žinių pasidalinimą, naujų idėjų generavimą.

Inovacijų ekspresas – tai yra bendras Baltijos jūros regiono valstybių kvietimas dalyvaujant asocijuotiems partneriams iš Vokietijos ir Ispanijos regionų. Kvietimas finansuojamas nacionalinių/regioninių valstybinių institucijų, siekiant inicijuoti, plėtoti ir vystyti tarptautinį bei tarpsektorinį bendradarbiavimą pritraukiant klasterius ar įmonių tinklus, kurių nariai yra mažos ar vidutinės įmonės.

Inovacijų ekspreso projektai – tai nedidelės apimties ir trumpo laikotarpio (iki 18 mėn.) projektai, dažniausiai skirti tarpusavio klasterių ar įmonių tinklų bendradarbiavimo skatinimui, žinių pasidalinimui, naujų inovacinių projektų iniciavimui.

Daugiau informacijos

Daiva Keršienė tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.