Kvietimai

2017 m. birželio 2 d. skelbiamas tarptautinis kvietimas Baltijos jūros regiono programos „BSR Stars“ finansavimo priemonei „Inovacijų ekspresas“
teikti paraiškas dalyvauti projektuose, kurie skirti skatinti šio regiono įmonių tinklų ir klasterių bendradarbiavimui

Paraiškas galės teikti:

Lietuvos klasterio arba mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) tinklo atstovas (koordinatorius) kartu su partneriais iš Baltijos jūros regiono valstybių bei Ispanijos Katalonijos regiono bei Vokietijos Baden-Vurtenbeg regiono. Konsorciumas formuojamas iš ne mažiau kaip 2 skirtingų valstybių klasterių ar įmonių tinklų. Vieną klasterį ar įmonių tinklą turi sudaryti ne mažiau kaip 3 labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės (toliau – MVĮ). Rekomenduojama, kad dalyvautų ir daugiau verslo įmonių. Į klasterio ar MVĮ tinklo sudėtį gali įeiti ir didelės kompanijos, asociacijos, mokslo ir studijų institucijos, viešojo sektoriaus organizacijos, tačiau finansavimas joms nėra skiriamas. Lietuvos MVĮ tinklo ar klasterio nariai savo bendrą veiklą turi būti įteisinę jungtinės veiklos ar kita sutartimi. 

Lietuvos klasterio arba MVĮ tinklo atstovus finansuos Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Reikalavimai paraiškoms:

Finansuojamos veiklos apima informacijos sklaidą, bendradarbiavimą (angl. networking), partnerių paiešką, seminarus ir mokomuosius vizitus, apsikeitimo patirtimi ir tarpklasterinės strategijos plėtojimą bei veiklą, skirtą paraiškų rengimui tarptautinėms programoms. Planuojama projektų trukmė – nuo 12 iki 18 mėn.

Paraiškos teikiamos anglų kalba iki š.m. spalio 31 d. internetu.

Informaciją rasite adresu: http://www.bsr-stars.eu/innovation-express/2017-innovation-express-call-material/

Kontaktai pasiteirauti:

Daiva Keršienė, tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Finansuojantys partneriai:

finansuojantys partneriai

Asocijuoti partneriai:

asocijuoti partneriai

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.