• Pradžia
  • Tarptautinės programos
  • EUROSTARS

Apie EUROSTARS

EUROSTARS yra tarptautinė Europos inovacijų programa, remianti mažas ir vidutines įmones (MVĮ), vykdančias mokslinius tyrimus ir investuojančias į inovacijas ir naujų produktų, paslaugų ir procesų kūrimą, siekiant įgyti konkurencinį pranašumą. Jos projektuose turi dalyvauti du ar daugiau partnerių iš skirtingų programos valstybių narių ir koordinatorius privalo būti MVĮ, vykdanti mokslinius tyrimus. Projektų rezultatai turi būti inovatyvus produktai, paslaugos, technologijos, kurios per du metus po projekto pasibaigimo pasiektų rinką.

EUROSTARS programa yra finansuojama iš Europos Komisijos HORIZONTAS 2020 programos ir 36 EUROSTARS valstybių narių nacionalinių lėšų.

Valstybės narės

Šiuo metu yra 36 valstybės, prisijungusios prie EUROSTARS programos.

Airija Italija Suomija
Austrija Kipras Rumunija
Belgija Kroatija Slovakija
Bulgarija Latvija Slovėnija
Čekija Lenkija Švedija
Danija Lietuva Šveicarija
Didžioji Britanija Liuksemburgas Turkija
Estija Malta Vokietija
Graikija Norvegija Vengrija
Izraelis  Olandija Pietų Korėja 
Islandija Portugalija Pietų Afrikos Respublika
Ispanija Prancūzija Kanada
© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.