• Pradžia
 • Tarptautinės programos
 • Partnerių paieškos misijos

Partnerių paieškos misijos

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) patvirtino Įmonių dalyvavimo tarptautinėse mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų programose skatinimo tvarkos aprašą, kuris padės įmonėms rengti tarptautinius projektus bei susirasti partnerius jiems įgyvendinti.

Pagal aprašą remiamas dalyvavimas tarptautiniuose informaciniuose ir partnerių paieškos renginiuose, projektų rengimo seminaruose, konsorciumų susitikimuose. Be to, įmonės galės organizuoti ir tarptautinių konsorciumų susitikimus Lietuvoje, skirtus parengti projektų paraiškas.

Renginius, kuriuose tikslinga dalyvauti, įmonės gali pasirinkti savo nuožiūra pagal savo poreikius ir paraiškas teikti nuolat. Tokiu būdu MITA skatina verslo iniciatyvumą ir dalyvavimą renginiuose, kurie jam atneštų didžiausios naudos. Papildomai, įvertinusi renginio reikšmę ir atitinkamo sektoriaus įmonių potencialą, MITA organizuos bendrą įmonių dalyvavimą užsienyje organizuojamose partnerių paieškos misijose.

MITA kompensuos pagrindines su dalyvavimo renginiuose susijusias išlaidos – kelionės, apgyvendinimo, renginio bilietų, draudimo ir kitas išlaidas. Tarptautinių konsorciumų susitikimų Lietuvoje rengimo atveju apmokamos patalpų, įrangos nuomos ir maitinimo išlaidos.

Dalyvavimas tarptautinėse mokslinių tyrimų ir inovacijų programose suteikia gerą progą užmegzti ir stiprinti bendradarbiavimą su partneriais iš užsienio valstybių, perimti jų žinias, kartu vystyti naujus gaminius ir paslaugas. Tarptautinių projektų įgyvendinimas yra patvirtinimas, kad įmonė eina teisingu keliu, jos veikla pripažįstama tarptautiniu mastu, o tai įgalina verslo plėtrą į tarptautines rinkas.

Su finansavimo sąlygomis ir tvarka galima susipažinti čia.

Kvietimai

Partnerių paieškos tarptautinių mokslinių tyrimų ir inovacijų programoms misija į Turkiją

Eskisehir, Turkija

liturco dayŪkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau – Agentūra) kviečia  verslo atstovus (įmones, klasterius, įmonių tinklus) teikti paraiškas dalyvauti misijos į Turkiją, 2017 m. gruodžio 4-5 d. Eskisehir (Turkija) su tikslu surasti partnerių dalyvauti tarptautinės mokslinių tyrimų ir inovacijų programose (H2020, Eurostars2, Eureka ir kt.).

Detali renginio programa ir registracija į renginį www.liturco.org

Šio renginio tikslas – pristatyti inovatyvias idėjas ir susirasti Turkijos partnerių dalyvauti tarptautinėse MTEP programose. Šiame renginyje dalyvaus Turkijos mokslo ir verslo atstovai. tai puiki galimybė susirasti partnerių ir užmegzti naujus kontaktus.

Renginio data ir vieta: 2017 m. gruodžio 4-5 d., Eskisehir (Turkija)

Planuojama atrinkti iki 10-12 verslo atstovų dalyvauti renginyje.

Agentūros kompensuojamos vieno įmonės atstovo dalyvavimo  misijoje išlaidos iki 1000 Eurų:

 1. kelionės išlaidos į/iš Eskisehir (Turkija);
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. lapkričio 23 d. Paraiškos teikiamos el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai

Kontaktai pasiteirauti – Daiva Keršienė, tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Slush 2017
Helsinkis, Suomija

slush

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau – Agentūra) kviečia inovatyvias, aukštųjų technologijų įmones teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į renginį „Slush 2017“, kuris vyks Helsinkyje (Suomija), atrankoje.

Slush – vienas didžiausių Skandinavijos regiono renginių, pritraukiantis inovatyvias įmones ir tarptautinius investuotojus, įvairių organizacijų vadovus ir žiniasklaidos atstovus (pranešėjų sąrašas). Renginys skirtas visų technologijų sričių įmonėms, investuotojams bei visiems aktyviai besidomintiems inovatyviomis technologijomis bei jų komercinimu.

Partnerių paieškos misijos metu, lapkričio 29 d., bus organizuojamas Lietuvos ir Suomijos inovatyvių įmonių forumas, kuriame vyks susitikimai su pažangiausiomis Suomijos kompanijomis ir prisistatymai bei rengiami pranešimai aktualiais bendradarbiavimo klausimais. Pagrindinė forumo tema – „Science- Business Cooperation for Competitiveness in the 4th Industrial Revoliution“.

Šios misijos tikslai:

 • susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinėse mokslinių tyrimų programose (Horizontas 2020, Eureka, Eurostars-2 ir kt.);
 • pristatyti savo idėjas investuotojams ir susirasti partnerių idėjoms realizuoti.

Misijos data: 2017 m. lapkričio 29–gruodžio 1 d.

Misijos vieta: Helsinkis (Suomija)

Registraciją į renginį: http://www.slush.org/event/

Planuojama atrinkti iki 15 verslo atstovų dalyvauti misijoje.

Agentūros kompensuojamos dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į / iš Helsinkio;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. renginio dalyvio mokesčio išlaidos;
 4. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui negali viršyti 600 eurų. Agentūros atrinkti dalyviai registracijos mokesčiui gaus 15 proc. nuolaidą.

Paraiškų pateikimo terminas – š. m. spalio 10 d. Paraiškos teikiamos  el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

Tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.