• Pradžia
 • Tarptautinės programos
 • Partnerių paieškos misijos

Partnerių paieškos misijos

OSLO INOVACIJŲ SAVAITĖ
Oslas, Norvegija

oslo innovation weekŪkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau – Agentūra) kviečia įmones, veikiančias Žaliosios pramonės inovacijų srityje, dalyvauti partnerių paieškos misijoje, vyksiančioje Oslo Inovacijų savaitės 2017 metu rugsėjo 25–29 d. Osle (Norvegija).

Oslo Inovacijų savaitė yra svarbiausias metinis inovacijų renginys Norvegijoje, suburiantis pranešėjus, ekspertus, verslininkus, išradėjus, startuolius ir inovatorius iš viso pasaulio. Oslo Inovacijų savaitė yra bendras Oslo miesto ir agentūros Innovation Norway renginys, kurį organizuoja Oslo Verslo regionas.

Renginio metu, rugsėjo 25 d., Lietuvos įmonės bus pristatytos Cutting Edge Festival renginyje, dalyvaus partnerių susitikimuose. Lietuvos įmonės galės dalyvauti ir kituose Inovacijų savaitės renginiuose. Preliminari programa.

Misijos tikslai:

 • susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinėse mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų programose (Horizontas 2020, Eureka, Eurostars-2 ir kt.),
 • pristatyti savo idėjas investuotojams, susirasti partnerių idėjoms įgyvendinti.

Misijos data: 2017 m. rugsėjo 25–29 d.

Misijos vieta: Oslas, Norvegija

Planuojama atrinkti iki 12 verslo atstovų dalyvauti renginyje.

Agentūros kompensuojamos dalyvavimo misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į / iš Oslą;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. vietos kelionių Norvegijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.
 4. renginio dalyvio mokestis.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui negali viršyti 800 eurų.

Paraiškų pateikimo terminas – š. m. rugpjūčio 25 d.

Paraiškos teikiamos  el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

 • Tel. 8 68730775, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

DLD TEL AVIV INNOVATION FESTIVAL
Tel Avivas, Izraelis

baneris dld

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau – Agentūra) kviečia aukštųjų technologijų įmonių (ypatingai startuolių) atstovus teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į „DLD Inovacijų festivalį“ (DLD Tel Aviv Innovation festival), Tel Avive (Izraelis), atrankoje.

DLD Inovacijų festivalis – tai jau 5 metus organizuojamas renginys, kurio metu verslininkai susitinka su aukščiausios klasės tarptautiniais investuotojais, vadovais ir žiniasklaidos atstovais, delegacijomis iš viso pasaulio (delegacijų sąrašas). Renginys skirtas  visų technologijų sričių startuoliams, investuotojams bei visiems aktyviai besidomintiems inovatyviomis technologijomis bei jų komercializavimu. Renginio metu, rugsėjo 6-7 d., taip pat vyks Informacinių technologijų konferencija (DLD Tel Aviv Digital Conference), registracija į renginį ir preliminari programa.

Šios misijos tikslai:

 • susirasti partnerių siekiant dalyvauti tarptautinėse mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų programose (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS ir kt.),
 • pristatyti savo idėjas investuotojams, susirasti partnerių idėjų realizavimui.

Vizito data: 2017 m. rugsėjo 3-7 d.

Vieta: Tel Avivas, Izraelis

Planuojama atrinkti iki 10 verslo atstovų dalyvauti renginyje.

Agentūros kompensuojamos dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Tel Avivo, Izraelis;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 1000 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. liepos 31 d. Paraiškos teikiamos  el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

 • Tel. (8 5) 2127437, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
 • Tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

5-oji klasterių kontaktų mugė
„Bringing cluster collaboration to the next level“
Štutgartas, Vokietija

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau – Agentūra) kviečia klasterių ir įmonių tinklų atstovus, norinčius teikti paraiškas BSR STARS programos priemonei „Inovacijų ekspresas“, dalyvauti 5-ojoje klasterių kontaktų mugėje-konferencijojeBringing cluster collaboration to the next levelvyksiančioje š. m. rugsėjo 20-21 d., Štutgarte. (https://www.b2match.eu/cluster-matchmaking-2017). Konferencijoje dalyviai turės galimybę užmegzti kontaktus su Europos klasterių lyderiais, surasti bendradarbiavimo partnerius dalyvavimui tarptautinėse programose bei atrasti naujas tarptautiškumo galimybes.

Vizito data: 2017 m. rugsėjo 21-22 d.

Planuojama atrinkti 6-8 atstovus klasterių ar įmonių tinklų atstovus dalyvauti renginyje.

Agentūros kompensuojamos dalyvavimo  misijoje išlaidos:

 1. kelionės išlaidos į/iš Štutgartą;
 2. apgyvendinimo išlaidos;
 3. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. liepos 10 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

Daiva Keršienė, tel. (8 5) 2127435, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

© Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius. Tel. +370 (5) 2644708; faksas +370 (5) 2312292; el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.